Home Shqipëri
Lot e dhimbje, familja e Arielës hap dyert e mortit në Fier
Familja e Ariela Muratit në Zharrës të Fierit ka hapur dyert e mortit ndërsa miq dhe dashamirës i janë bashkuar dhimbjes së tyre.

Mbrëmë pas ardhjes në Tiranë, babai i Arielës u shpreh mes lotëve se autori Aldosen Belulaj do të paguante për këtë krim.

Se në çfarë kuptimi apo konotacioni ka qenë kjo fjali, mbetet për t’u parë.

Trupi i 21 vjeçares është tërhequr nga morgu dhe është dërguar drejt fshatit të saj ku dhe pritet të bëhet varrimi në orën 13:00.

Nga ana tjetër, në rrjetin social, kanë qenë dhjetëra miq të Arielës të cilët kanë shkruar apo postuar foto të viktimës duke shprehur dhimbjen e madhe. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nxorri Ramën "lakuriq", BastArena bën veprimin e çuditshëm pas shpërthimit të skandalit (FOTO LAJM)
Habit motra e Haklajve, uron Sali Berishën për ditëlindje
Babalja nuk heq dorë: Gjer në vdekje, audiopërgjimi është i vërtetë
Babalja tregon si u përpoqën ta blinin njerëz të njohur: Më ofruan 150 mijë euro
Kush është “Taulanti nga Librazhdi”? Tregon Babalja

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media