Home Shqipëri
Mori flakë nga qiriri i ndezur, pamjet nga shtëpia e djegur në Shijak
Mëngjesin e sotëm një 70 vjeçar është djegur nga flakët të cilat përfshinë banesën e tij.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 04:00 të mëngjesit në Shijak.

Mësohet se gjendja shëndetësore e të moshuarit është e rëndë dhe ndodhet në Spitalin e Traumës në Tiranë.

"Nga veprimet e para hetimore dyshohet se shkak ka qenë lënia ndezur e një qiriri. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes" informon policia e Durrësit. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Provokimet e Ramës nuk kanë të sosur, këtë herë me këmbët mbi tavolinë
Berisha sqaron foton e rrallë me Ramën: Erdhi me çorape leshi e këpucë zbori
Rama i emocionuar: Merkel më bëri komplimenta për atletet e bardha
Çuditi me deklaratën se i la njerëzit pa ujë me qëllim, reagon drejtori i Ujësjellësit
Objekti më i shtrenjtë në policinë e shtetit? Një kompjuter 2.1 milion dollarësh

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media