Home Shqipëri
Nënë e bir u gjetën të djegur në banesë, një person në kërkim për ngjarjen
Mëngjesin e djeshëm rreth orës 4:20, në qytetin e Vlorës janë djegur dhe kanë ndërruar jetë nënë e bir, Selkie dhe Olsi Hoxhallari, 73 dhe 43 vjec.

Ishte nusja e Olsi Hoxhallarit e para që gjeti trupat e djegur.

Në dëshminë e saj, e shoqja e Olsi Hoxhallarit e la këtë të fundit ende duke parë televizor e ngrohur në sobën me dru.

Ka qenë ora 4 e mengjesit kur ajo nuhati erën e tymit. Kur shkoi në kuzhinë, nënë e bir ishin karbonizuar.

Shumë persona janë shoqëruar në polici deri tani lidhur me ngjarjen e rëndë.

Ndërsa mësohet se një përson është shpallur në kërkim, ende nuk dihet nëse ky përson është i afërm i familjes apo banor i lagjes 1 Maji.

Në polici është shoqëruar kunata, nusja e vëllait të viktimës dhe dy vajzat e saj të mitura. /albeu.com/Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Provokimet e Ramës nuk kanë të sosur, këtë herë me këmbët mbi tavolinë
Berisha sqaron foton e rrallë me Ramën: Erdhi me çorape leshi e këpucë zbori
Rama i emocionuar: Merkel më bëri komplimenta për atletet e bardha
Çuditi me deklaratën se i la njerëzit pa ujë me qëllim, reagon drejtori i Ujësjellësit
Objekti më i shtrenjtë në policinë e shtetit? Një kompjuter 2.1 milion dollarësh

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media