Home Shqipëri
Pi fostoksinë, humb jetën gruaja në Lezhë
Një grua ka humbur jetën pasi ka konsumuar fostoksinë.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme ndërkohë policia njofton se 54-vjeçarja L.C. është vetëhelmuar me fostoksinë në banesën ku jetonte në Manati të Lezhës.

Gruaja është transportuar fillimisht në spitalin Rajonal, ku mjekët vlerësuan se gjendja e saj ishte e rëndë dhe urdhëruan që të transportohej drejt Tiranës.

Në spitalin "Nënë Tereza" në kryeqytet, pavarësisht ndihmës së dhënë nga bluzat e bardha, gruaja ka ndërruar jetë.

Materialet për rastin i kaluan Prokurorisë se Rrethit Gjyqësor Lezhë, për vlerësim, njofton Policia. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Biletat u falën, dështon koncerti i Notis Sfakianakis në Tiranë
Gafa e pafalshme e socialistit: Italia është jashtë BE!
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM)
Prisni rrebeshe shiu, ky është parashikimi i motit për sot
“Kërkohet Ministër i Brendshëm”, Rama me dorë të hekurt ndaj portalit satirik

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media