Home Shqipëri
Lekët ose iu therëm, grabitet me maska dhe thika banesa
Një banesë në Kuçovë, ku jetojnë një çift të moshuarish, ka rënë pre e një grabitje orët e para të mëngjesit.

Sipas një rindërtimi paraprak të ngjarjes nga policia lokale, dy persona të maskuar kanë hyrë në banesën private të M.K. nga një dritare. Nën kërcënimin e thikës, ata kanë marrë një shumë monetare, që sipas kallëzimit në komisariat të M.K., janë rreth 30.000 lekë (të reja).

I moshuari ka thënë në dëshminë e tij se janë kanë kërcënuar me jetë për ti dhënë paratë që kishte në banesë.

Burime thanë se deri më tani, policia ka shoqëruar 6 persona në ambientet e komisariatit për tu pyetur lidhur me ngjarjen.

Po vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve, njofton zyrtarisht Policia. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Tentoi t’i largohej policisë me makinën me drogë, aksident masiv në Tiranë
Ulërima dhe panik në Tiranë, burri hidhet nga kati i katërt
La pas një vajzë 2-vjeçare, kush është i riu shqiptar që vdiq në aksident
Vjen nga pas dhe i qëllon të dy, dalin pamjet e vrasjes së Boran Bërçamës dhe Silvi Ndocit (VIDEO)
Si po mashtrohen shqiptarët me vajin e ullirit që e blejnë sa qimet e kokës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media