Home Shqipëri
E vranë në mes të Bllokut, kush është objektivi i atentatit që tronditi Tiranën
Policia ka nxjerrë detaje të reja në lidhje me atentatin e para pak minutave në Tiranë.

Mësohet se viktima është 64 vjeccari Memli Begalla.

Ai u gjet i vdekur në rrugën “Nikolla Tupe” në kryeqytet.

Mësohet se ai është qëlluar disa herë pasi ka dalë nga automjeti i tij.

Autorët e kanë ndjekur viktimën me një makinë tip “BMW” ngjyrë të zezë me xhama të zinj dhe e kanë qëlluar disa herë në trup me armë zjarri.

Viktima i ka dalluar atentatorët dhe ka dalë nga makina e tij për të shpëtuar.

Sipas dyshimeve paraprake, banorët nuk kanë dëgjuar të shtëna dhe mendohet se autorët kanë përdorur armë me silenciator për të kryer vrasjen.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E rëndë, për kaq para e bleu serbi një vajzë nga Tirana
Zbardhet ngjarja e rëndë në Korçë, kush ja vuri flakën makinës së viktimës
Skandali i Ministrisë së Kulturës, jep tender për një kishë që nuk ekziston (FOTO LAJM)
E rëndë në Korçë, digjet brenda makinës drejtuesi 39-vjeçar
Shef Renato hedh në kosh pjatën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media