Home Shqipëri
Në këtë qytet nuk lejohet përdorimi i rrjeteve sociale
Qeveria e qytetit të Sri Lanka në Azinë Jugore ka vendosur mbylljen e rrjeteve sociale si Facebook, WhatsApp, Instagram dhe Viber.

Kjo në një përpjekje për të shuar grindjet etnike në vend.

Autoritetet e Sri Lanka kanë njoftuar se njerëzit po përdornin mediat sociale për të nxitur dhunën ndaj pakicës myslimane.

Në këtë qytet, dhuna ka filluar që në luftën civile dhe vazhdon të jetë prezente dhe në ditët e sotme. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama premtoi përgjysmimin e tarifave, Kryemadhi e akuzon se po gënjen
Fenomeni i frikshëm, pse po vdesin foshnjet nëpër spitalet shqiptare
Basha tregon publikisht emrin e biznesmenit që do ndërtojë pallate në Unazën e re
Një trup i pajetë gjendet në Sarandë, dyshimet e para
Protesta e studentëve, Fakulteti i Ekonomikut formulon kërkesa të reja

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media