Home Shqipëri
Nuk ka të mbaruar, kapet gjysmë ton drogë në Tepelenë
Policia ka sekuestruar gjysmë ton drogë në Tepelenë gjatë ditës sotme.

Momentalisht, mësohet se bashkë me sasinë e sekuestruar të drogës është kapur edhe një person.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kryemadhi përlotet në studio: Më kanë kërcënuar kriminelë
E vrau me armë zjarri në mes të Korçës, viktima dhe autori kishin një konflikt
E FUNDIT/ Atentat në Korçë, vritet një person me armë zjarri
Është kërcënuar për Cakajn? Përgjigjet Meta
Meta për vetëdorëzimin e Balilit: Nuk kam asnjë lidhje

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media