Home Shqipëri
Çfarë ka ndodhur? Rama shfaqet duke çaluar në Elbasan (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama sot në Ditën e Verës gjendet në Elbasan.

Në këtë ditë të shënuar feste, të gjithë politikanët udhëtojnë drejt Elbasanit, si qyteti ku festohet më së miri kjo festë.

Por çfarë ka ndodhur me kryeministrin Edi Rama?

Ashtu siç mund t'a shihni në videon e Fax Web, Rama duket që ka probleme në të ecur.

Ai shfaqet duke çaluar teksa zbret nga makina shoqëruar dhe nga ana e kryetarit të bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdini.

Sikleti me këmbën i Ramës shfaqet përgjatë gjithë qëndrimit të tij në Elbasan. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Luftuan me policinë gjatë grabitjes, detaje tronditëse nga ngjarja e rendë në Fier
Prag tragjedie në Mirditë, reshjet e dendura shembin 10 shtëpi banimi
Aksident i frikshëm në Tiranë, makina hedh në erë motorin (FOTO LAJM)
Si kurrë më parë, Blendi Fevziu përlotet live teksa flet për fëmijërinë e vështirë (VIDEO)
Grabitja me një të vdekur në Fier, gruaja tregon tmerrin që përjetuan

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media