Home Shqipëri
Akuzohet se helmoi vjehrrën, familja e nuses ka një tjetër version për ngjarjen
Ndërkohë që vajza e tyre prej dy ditësh është në burg pasi helmoi për vdekje vjehrrën, familja e 21-vjeçares ngulojmë në pafajësinë e saj.

Xhaxhai i Marjana Cmetës, Selim Cmeta, ka deklaruar se rrëfimi i Marjanës te hoxha është një sajesë.

"Familja Lami po hedh baltë mbi vajzën tonë, Lirie Lami ka tentuar të vetëhelmohet edhe më parë.

Vajza ka shkuar te hoxha ne vjehrrin dhe të vëllanë. Vajza është e pafajshme.

Vajza ka thënë Zoti t’ja falë mëkatet vjehrrëzs. Marjana ishte 8 muajshe shtatzanë"- ka deklaruar xhaxhai i saj.

Dëshmia e nuses vrasëse në polici:

"E mora në telefon dhe i thashë që duhet të vinte brenda se ne duhej të pajtoheshim.

Kur erdhi brenda i dhashë lëng portokalli. Në pije i kisha hedhur fostoksinë.

Po përpëlitej. Donte të hapte dritaren dhe të kërkonte ndihmë. Aty mendova se mora fund.

E mbylla në dhomë, por zëri i saj në agoni sa vinte e rritej. Hyra në dhomë. Me xhaketën e leshit u mundova t'i zija frymën, ta mbytja. S'e mbyta dot.

Isha e fiksuar se vjehrra po më ndikonte në marrëdhënien time konfliktuale me bashkëshortin. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Foto ilustruese
Del emri, kush është grabitësi që u plagos nga policia gjatë grabitjes në Fier
Luftuan me policinë gjatë grabitjes, detaje tronditëse nga ngjarja e rendë në Fier
Prag tragjedie në Mirditë, reshjet e dendura shembin 10 shtëpi banimi
Grabitja me një të vdekur në Fier, gruaja tregon tmerrin që përjetuan
Aksident i frikshëm në Tiranë, makina hedh në erë motorin (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media