Home Shqipëri
Pamje për të mos u humbur! Rama, Linda e Zaho luajnë futboll (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama sapo ka servirur pamjen më magjike në këtë ditë feste.

Në videon që mund t'a shikoni bashkëngjitur lajmit, shihet qartë djali i vogël i Ramës, Zaho bashkë me Ramën dhe Lindën.

Si një familje e lumtur, dy prindërit po luajnë me djalin e tyre, pamja e rritja e të cilit ka qënë një mister për publikun.

Në këtë ditë të rëndësishme, Rama ka zgjedhur të tregojë "fytyrën" më të bukur të tij, atë të familjes. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Foto ilustruese
Del emri, kush është grabitësi që u plagos nga policia gjatë grabitjes në Fier
Luftuan me policinë gjatë grabitjes, detaje tronditëse nga ngjarja e rendë në Fier
Prag tragjedie në Mirditë, reshjet e dendura shembin 10 shtëpi banimi
Grabitja me një të vdekur në Fier, gruaja tregon tmerrin që përjetuan
Aksident i frikshëm në Tiranë, makina hedh në erë motorin (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media