Home Shqipëri
Me top e tullumbace, si e festoi Zaho i Ramës Ditën e Verës (FOTO&VIDEO)
Kryeministri Edi Rama dhe Linda Rama kanë vendosur t'a festojnë Ditën e Verës pranë familjes së tyre.

Pas videos ku Rama, Linda dhe Zaho po luanin futboll, janë zbuluar pamje të reja nga dita festive e familjes së kryeministrit.

Bashkëshortja e kryeministrit, Linda së bashku me djalin, Zahon janë fotografuar në rrugët e Tiranës.

Siç mund t'a shihni në galerinë më sipër ato janë fotografuar në bulevardin kryesor të kryeqytetit, ku mes mijëra banorëve kanë ndjekur festimet e Ditës së Verës. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Emigracioni po ndan shqiptarët: U martova me burrin po jetova me prindërit e tij
Dalin fotot, kush janë 3 shqiptarët e arratisur nga qelitë greke (FOTO LAJM)
Ishin prag divorci, ku e gjeti armën nëna e dy fëmijëve që vrau bashkëshortin
I nxorrën Veliajn nga Kuvendi, Rama sulmon PD
"Do të pres me thikë", detaje rrëqethëse nga abuzimi i mësuesit me 11 vjeçaren

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media