Home Shqipëri
I mituri pret damarët në Tiranë
Një ngjarje e rende ka ndodhur sot në Tiranë, ku një adoleshent ka tentuar të vrasë veten duke prerë damarët.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Shkozë të kryeqytetit, ku një 15 vjeçar është gjetur me damarë të prerë si edhe nën efektin e pijeve alkollike.

I mituri është dërguar menjëherë në spital dhe tani ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Deputeti i PS, në gjendje të rëndë shëndetësore
Vajza e Azem Hajdarit, kundër deputetëve të PD: Nxjerrja jashtë e Veliajt, shfaqje koti (FOTO LAJM)
Protestuan për taksën e Rrugës së Kombit, 4 muaj burg për kuksianët
Emigracioni po ndan shqiptarët: U martova me burrin po jetova me prindërit e tij
Dalin fotot, kush janë 3 shqiptarët e arratisur nga qelitë greke (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media