Home Shqipëri
Tragjedi në familjen tiranase, e reja vret veten në kulmin e moshës
Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një vajzë vetëm 20-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke pirë një sasi të madhe fostoksinë.

Ngjarja ka ndodhur pasditën e së martës dhe pavarësisht se familjarët e dërguan me urgjencë në spital, ajo nuk ia doli dot.


Sipas policisë, më datë 13.03.2018, në Kashar, në banesë, është vetëhelmuar me fostoksinë shtetësia A.K, vjeçe 20, e cila rreth orës 21.30, vdiq në spital.

Nuk dihen ende arsyet përse ka ndërmarrë këtë akt ekstrem e reja. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Deputeti i PS, në gjendje të rëndë shëndetësore
Vajza e Azem Hajdarit, kundër deputetëve të PD: Nxjerrja jashtë e Veliajt, shfaqje koti (FOTO LAJM)
Protestuan për taksën e Rrugës së Kombit, 4 muaj burg për kuksianët
Emigracioni po ndan shqiptarët: U martova me burrin po jetova me prindërit e tij
Dalin fotot, kush janë 3 shqiptarët e arratisur nga qelitë greke (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media