Home Shqipëri
Nusja e Enver Hoxhës uron festën me pamjet magjike të vajzës së Ermalit (VIDEO)
Dita e sotme është një ditë feste për shqiptarët pasi festohet Dita e Verës.

Një urim i veçantë është bërë nga Teuta Hoxha e cila me një video nga vajza e Ermal Hoxhës, Hera, ka uruar festën e Verës.

Si rrallë herë më parë, Rezarta Shkurta ka bërë publike pamje kaq magjike të vajzës së saj, e cila po rritet pa babain, Ermalin, pasi ai është i burgosur.

Si Teuta ashtu edhe Rezarta, kanë mbrojtur shpesh herë familjen Hoxha nga akuzat dhe sulmet politike. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shfaqet Elvana Gjata, kjo është lëvizja e saj
Këta janë pesë anëtarët e parë të KGJK
KLP nuk humb asnjë minutë kohë, ja kur është mbledhja e parë
Mega skandali, kush e garantoi firmën fantazëm se nuk do të zbulohej falsifikimi për 30 milion euro?
Ndryshon vendi, ku do të protestojnë nesër studentët

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media