Home Shqipëri
Aksidenti i merr jetën 21-vjeçarit në Greqi (FOTO LAJM)
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi.

Një i ri shqiptar ka humbur jetën në një aksident automobilistik.

Mësohet se shqiptari është 21-vjeçari Blerim Qarri nga Hasi, i cili është përplasur nga një makinë në Santorini.

21-vjeçari ishte i fejuar, dhe jetonte në Has së bashku me 3 motrat e tij, dhe nënën e sëmurë.

Mësohet se policia greke po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Deputeti i PS, në gjendje të rëndë shëndetësore
Vajza e Azem Hajdarit, kundër deputetëve të PD: Nxjerrja jashtë e Veliajt, shfaqje koti (FOTO LAJM)
Protestuan për taksën e Rrugës së Kombit, 4 muaj burg për kuksianët
Emigracioni po ndan shqiptarët: U martova me burrin po jetova me prindërit e tij
Dalin fotot, kush janë 3 shqiptarët e arratisur nga qelitë greke (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media