Home Shqipëri
Tragjedi në familjen shqiptare në Greqi, 4-vjeçarja mbytet në pishinë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin Naksos të Greqisë.

Një vajzë shqiptare, vetëm 4 vjeç ka humbur jetën në Greqi.

Ajo ka rënë në një pishinë në një hotel në Greqi ndërkohë që nëna e saj po punonte në këtë hotel.

Vogëlushja me emrin Katerina, 4 vjeç kishte shkuar me nënën e saj në punë pasi nuk kishte ku të rrinte.

Policia ka arrestuar pronarin e hotelit, me akuzën se nuk kishte marrë masa sigurie për pishinën. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Shihni si u dhunua nga policia babai i dy fëmijëve që shiste paketa (FOTO LAJM)
Në fund të sallës dhe vetëm, Tahiri braktiset nga kolegët e tij
Ekzekutoi 28-vjeçarin, si u ndërpre aventura e "gjaksit" nëpër malet e Kosovës
E FUNDIT/ Arrestohet vrasësi i Marjo Majollarit
"Iu bëfshin fëmijët pederasta" mallkimet e shqiptarëve të revoltuar (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media