Home Shqipëri
Ekzekutoi Kasmin mes Tiranës, çfarë vendosi gjykata për vrasësin grek
Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg katër personat e dyshuar dhe arrestuar për vrasjen e Devi Kasmit.

Kështu është rrëzuar kërkesa e grekut Eftmimiu Eftimius për lirim nga burgu.

Ai akuzohet për ekzekutimin e Devi Kasmit pasi dyshohet se ai punonte si vrasës me pagesë.

Kështu Krimet e Rënda kanë rikonfirmuar masat e sigurisë për Mario Meshinin, Elton Halipajn, Elton Hoxhallarin, Malvin Dinellarin, si dhe ekzekutorin grek Eftmimiu Eftimius, duke i lënë sërish në qeli. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Tronditet Liverpool, legjenda e klubit është vrasës
Shokon Robert Aliaj: Përdhunimi? Vajzat e pëlqejnë
Shkoi të merrte vizën amerikane me diplomë false, i riu nga Pogradeci e pëson keq
Gruaja ka dy muaj e zhdukur, i riu nga Tirana alarmon policinë
Futi në sherr dhe politikanët, si u arrestua "i forti" i Shkodrës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media