Home Shqipëri
Bushpepa i nxjerr të palarat Elenit: Ajo nuk di të flasë shqip!
Eugent Bushpepa ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në "Top shoë" ku foli mbi eksperiencën në Eurovision.

Eugenti foli edhe për momentin kur u takua me Eleni Foureiran dhe për foton e famshme ku bënë shqiponjën.

Këngëtari tregoi se Eleni për fat të keq nuk fliste mirë shqip.

"Eleni për fat të keq nuk dinte të fliste mirë shqip. Na kërkoi që të flisnim shqip që të mësohej pak me gjuhën", tregoi Eugenti. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
“Baba më shite sa një makinë”, shkatërrohet grupi shqiptaro-rumun i prostitucionit
Rama reagon për liberalizmin e vizave: I stërvonuar nga Brukseli
Teatri, Vlahutin pranon të takohet me artistët
Vrau ish-in e të fejuarës, 30 vite burg për shqiptarin
Qëlloi me thikë të atin, arrestohet kryeplaku

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media