Home Shqipëri
Plas sherri në Opinion, analisti sulmon gazetaren e njohur
Emisioni i mbrëmshëm në "Opinion" është shoqëruar me debate të ashpra mes analistëve dhe gazetarëve.

Analisti Lorenc Vangjeli dhe gazetarja Klodiana Lala janë përplasur mes tyre për çështjen Xhafaj.

Vangjeli u shpreh se dorëzimi i Agron Xhafajt pranë autoriteteve italiane është një sakrificë.

Lala: Kush u sakrifikua?

Vangjeli: Pusho moj pusho! Mbylle!

Fevziu: Jo me atë gjuhë Lorenc!

Lala: Kush u sakrifikua?

Vangjeli: Pusho moj pusho. Mos më ndërprit herë tjetër!

Lala: Kujdes me ofendimet se je edhe xhentëllmen!

Vangjeli: Xhentëllmen jam… /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
“Baba më shite sa një makinë”, shkatërrohet grupi shqiptaro-rumun i prostitucionit
Rama reagon për liberalizmin e vizave: I stërvonuar nga Brukseli
Teatri, Vlahutin pranon të takohet me artistët
Vrau ish-in e të fejuarës, 30 vite burg për shqiptarin
Qëlloi me thikë të atin, arrestohet kryeplaku

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media