Home Shqipëri
Opozita premton trazira, Rama e Ruçi braktisin Kuvendin
Ditën e sotme rreth orës 11:00 pritet të nisë seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë.

Por opozita ka paralajmëruar se nuk do të ketë një seancë të qetë.

PD dhe LSI do të nisen në Kuvend me kërkesën për dorëheqjen e Xhafajt.

"Nuk ka seancë të qetë pa dorëheqjen e ministrit Xhafaj", -ka qenë kjo thirrja e PD, ditët e fundit.

Në kuvend pritet të mungojë kryeministri Edi Rama dhe Kreu i Kuvendin Gramoz Ruçi. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
"Bajrat nuk janë banda numër 1 në Shkodër, është kjo familje mafioze"
Basha kërcënon hapur: Kush vë mina në Teatër, do i vihen në shtëpi
Nuk u ndje rehat, Basha heq xhaketën në studio
VENDIMI/ Që sot e tutje edhe fëmijët nën 6 vjeç do të paguajnë transportin publik
Vrau gruan 15 vjeçare, historia e tmerrshme e killerit të rrezikshëm të Bajrave

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media