Home Shqipëri
Mori mandatin e Tahirit, "Baba Taku" betohet si deputet
Spartak Braho është deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë pas lënies së mandatit nga Saimir Tahiri.

Ai është betuar para pak minutash në Kuvend duke u ulur kështu sërish në sallën e seancave plenare.

Tahiri e la mandatin e tij disa ditë më parë me arsyetimin se kështu i mundësonte organeve të rendit që të hetonin më lehtë për të.

Ai akuzohet për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Burg për korrupsion, ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve kërkon dëmshpërblim
Braçe thirrje Edi Ramës: Dërgo RENEA-n që të pastrojë rrugën nga këto kalamaj
Shtrëngata dhe dëborë, surprizat që sjell moti nesër
Nuk ia "varën" studentët, Rama thumbon Bashën (VIDEO)
"Shqiptarët mbulojnë Londrën me kanabis", nami në mediat britanike

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media