Home Shqipëri
3 zyrtarët e PD-së nuk do të shkojnë në Prokurori
Dy deputetët e PD-së Enkelejd Alibeaj dhe Ervin Salianji dhe Gazmend Bardhi nuk do të paraqiten në Prokurorinë e Krimeve të Rënda.

Shkak për mos vajtjen e deputetëve në prokurori është bërë seanca e sotme parlamentare.

Deputetët kanë kërkuar që prokuroria t'i thërrasë një ditë tjetër për të dhënë dëshminë e tyre.

Të tre zyrtarë e PD-së ishin thirrur sot nga prokuroria në lidhje me audio-përgjimin Agron Xhafajt, vëllai i ministrit të Brendshëm. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Burg për korrupsion, ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve kërkon dëmshpërblim
Braçe thirrje Edi Ramës: Dërgo RENEA-n që të pastrojë rrugën nga këto kalamaj
Shtrëngata dhe dëborë, surprizat që sjell moti nesër
Nuk ia "varën" studentët, Rama thumbon Bashën (VIDEO)
"Shqiptarët mbulojnë Londrën me kanabis", nami në mediat britanike

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media