Home Shqipëri
Çfarë dosje ka në dorë PD-ja? Basha kërcënon publikisht Ramën
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka shkuar sot rreth orës 10.30 në Parlament.

Sot opozita ka premtuar bllokimin e kësaj seance deri në dorëheqjen e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

Gjatë një fjale për gazetarët Basha ka folur me fjalët e Ramës duke deklaruar se "mos u mërzisni, nuk keni parë asgjë akoma."

Partia Demokratike prej disa ditësh ka nisur sulmin ndaj ministrit Fatmir Xhafaj në lidhje me vëllain e dënuar me 7 vite në Itali.

Basha shprehet i sigurt dhe i bindur për vazhdimësinë e "skandaleve" në PS-së duke ngritur dyshimet se një tjetër "dosje" gjendet në duart e demokratëve. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
“Baba më shite sa një makinë”, shkatërrohet grupi shqiptaro-rumun i prostitucionit
Rama reagon për liberalizmin e vizave: I stërvonuar nga Brukseli
Teatri, Vlahutin pranon të takohet me artistët
Vrau ish-in e të fejuarës, 30 vite burg për shqiptarin
Qëlloi me thikë të atin, arrestohet kryeplaku

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media