Home Shqipëri
Zbulohet karteli i drogës në Surrel: Kush është "El Chapo" (FOTO LAJM)
Ish- kryeministri Sali Berisha me anë të një fotoje në Facebook ka "zbuluar" kartelin më të madh të drogës në Shqipëri.

Fotoja që mund të shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit është një montazh i cili përfshin dhe kryeministrin Edi Rama.

Sipas tij "El Chapo" apo koka është Edi Rama, ndërsa vijon me vëllain e Ramës, Olsin.

Në listë janë ministri Xhafaj dhe paraardhësi i tij Tahiri dhe në fund qëndrojnë vëllai i Fatmir Xhafës dhe Moisi Habilaj, kushëriri Saimir Tahirit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Mësuesja përfundon në polici pasi dhunon 10-vjeçarin
E tmershme, të vdekurit në Korçë nxirren nga varri për të varrosur të tjerë
Çmendet moti, breshëri sa një kokërr arre në Gramsh (VIDEO)
Balla për balancë: Basha ka lidhje me 613 kg kokainë të kapur në Durrës
Batuta e Ramës s'duhet humbur: Lojra me dorë, përdoret sipas rastit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media