Home Shqipëri
Tërmeti shkund Jugun e Shqipërisë, ku ishte epiqendra (FOTO LAJM)
Një tërmet ka shkundur pak minuta më parë jugun e Shqipërisë.

Mësohet se tërmeti ka patur epiqendrën në fshatin Bolenë të Vlorës.

Gjithashtu lëkundjet janë ndjerë edhe në qytetet përreth.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 3.1 dhe ka rënë në një thellësi prej 4 kilometra nën tokë.

Nuk ka të lënduar. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
"Bajrat nuk janë banda numër 1 në Shkodër, është kjo familje mafioze"
Basha kërcënon hapur: Kush vë mina në Teatër, do i vihen në shtëpi
Nuk u ndje rehat, Basha heq xhaketën në studio
VENDIMI/ Që sot e tutje edhe fëmijët nën 6 vjeç do të paguajnë transportin publik
Vrau gruan 15 vjeçare, historia e tmerrshme e killerit të rrezikshëm të Bajrave

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media