Home Shqipëri
Erion Veliaj qëllohet me vezë (VIDEO)
Ditën e sotme kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliajt i ka ndodhur një incident.

Ndërkohë që ndodhej pranë hotel "Plaza" Veliaj është qëlluar me vezë.

Siç mund t'a shihni në video, Veliaj është treguar mjaft i shpejtë dhe është shmangur.

Mësohet se Veliaj është qëlluar me vezë në kokë nga ana e të rinjve të FRPD-së, teksa ishte duke u futur për takimin me artistët.

Kanë qenë disa të rinj të cilët e kanë qëlluar me vezë Erion Veliajn në shenjë proteste kundër prishjes së Teatrit Kombëtar. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Robert Ndrenika lodhet nga politika, i shkruan urgjentisht Metës
Kapni trenin e Maqedonisë, mos thoni pastaj se nuk na do Evropa
Godet Kreshnik Spahiu: Rama është më i zi se 600.000 sirianë
I nxjerrin foton me Veliajn, qytetarët masakrojnë Erion Isain (FOTO LAJM)
E bëri drejtor Rama, Erion Isai i përgjigjet Zenelajt e sulmon Ndrenikën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media