Home Shqipëri
Përplasje mes Arben Derhemit dhe Vasilit: Era fekale!
Gjatë mbledhjes së artistëve dhe kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj ka pasur përplasje mes dy artistëve Arben Derhemi dhe Laert Vasili.

Vasili deklaroi se nëse nuk ndërtohet Teatri aty mund të ketë pasoja shumë të rënda për artistët.

Por kjo deklaratë nuk është pëlqyer nga aktori Arben Derhemi dhe ka pasur një përplasje mes tyre.

Vasili: Oh, ej se të dëgjoj unë deri këtu. Le të ruajmë etikën artistike.

Na lini aty të vdesim nga turbekulozi. (ironi) Unë jam kthyer para tre vitesh nga Tirana dhe vinte era fekale, sot Tirana është një qytet që është histori suksesi. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
FOTO EKSKLUZIVE/ Shijoni fitoren magjike të Kosovës kundër Azerbajxhanit
Banorja e Unazës së Re, akuza të forta për Veliajn: Më vunë kryqin në derë
Kush ka dorë në arratisjen e Gruevskit nëpëmjet Shqipërisë? Flet gazetari shqiptar
Skandal, sharlatani që pretendon se zgjidh halle përmes seksit tmerron njerëzit (VIDEO)
"Të vras po ike", dëshmia rrëqethëse e vajzës shqiptare të trafikuar

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media