Home Shqipëri
Kush e mërziti Ndrenikën? Aktori ikën me furi nga mbledhja me Veliajn
Artisti i madh Robert Ndrenika është larguar nga mbledhja dëgjesë e cila po zhvillohet në këto momente me kryebashkiakun Erion Veliaj.

KJo lëvizje e beftë e Ndrenikës ka ardhur menjëherë pas fjalës së aktores Zamira Kita e cila u shpreh pro ndërtimit të teatrit të ri.

Por edhe salla ku janë mbledhur artistët ka qenë shumë e vogël, dhe duket se artistët mund të kenë ndjerë dhe probleme me frymëmarrjen. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Tepelenë, një i vdekur
Shkatërrohet grupi kriminal në Korçë, 7 persona në arrest për kultivim kanabisi
“Shqipëria burim i kanabisit”, Ministria e Brendshme hedh poshtë raportin e CIA-s
E rëndë në Tiranë, makina përplas fëmijën 3 vjeç
Trazoi politikën, policia reagon për Edmond Begon

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media