Home Shqipëri
Humbi kontrollin e motorçikletës, vdes i riu në Shkodër
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër, duke lënë të vdekur një person.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:40, në aksin rrugorë Shkodër–Baçallek, ku shtetasi me inicialet N.B. 54 vjeç, banues në lagjen “Guerile”, Shkodër, ka humbur kontrollin mbi motorcikletës dhe është përplasur me një vazo lulesh në anësore të rrugës, ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur më shumë detaje nga kjo ngjarje. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
FOTO EKSKLUZIVE/ Shijoni fitoren magjike të Kosovës kundër Azerbajxhanit
Banorja e Unazës së Re, akuza të forta për Veliajn: Më vunë kryqin në derë
Kush ka dorë në arratisjen e Gruevskit nëpëmjet Shqipërisë? Flet gazetari shqiptar
Skandal, sharlatani që pretendon se zgjidh halle përmes seksit tmerron njerëzit (VIDEO)
"Të vras po ike", dëshmia rrëqethëse e vajzës shqiptare të trafikuar

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media