Home Shqipëri
Arrestohet shqiptari i arratisur në Greqi, vuante dënimin për vrasje
Shqiptarët që arratisen nga burgjet greke tashmë janë shtuar në numër dhe shpesh mbulojnë lajmet kryesore në Greqi.

Kështu këtë herë tre shqiptarë, janë arrestuar në Greqi, një prej të cilëve mësohet se ishte arratisur nga një burg në shtetin Helen, ku vuante dënimin për vrasje.

Siç raportojnë këtë të martë mediat greke, në Boeotia (rajon pranë Athinës) një helikopter i Policisë evidentoi rreth 1.000 fidanë bimë narkotike.

Efektivët rrethuan zonën dhe arritën të arrestonin tre persona, të gjithë me origjinë shqiptare. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Dikur u zu me Ramën në Kuvend, çfarë bëri sot Majko për të mos votuar shembjen e Teatrit (VIDEO)
E mori Rezarta në punë, si doli nga burgu Ermal Hoxha
Vrava gruan, të vras edhe ty! Dëshmon shoferi që largoi nga vendi i krimit Fadil Kasemin
Rama i jep fund: Teatri prishet, ndërtohen kullat
Kur Basha donte t'i jepte Veliajt Teatrin në mes të Tiranës (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media