Home Shqipëri
Presidenti Meta vlerëson sporanon Blerta Zhegu
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë publik në një mesazh në facebook vlerësimin e tij për koncertin e sopranës Blerta Zhegu, pas koncertit të mbrëmshëm.

'Pata kënaqësinë e veçantë të ndiqja mbrëmë në natën finale të Festivalit “Takimet Muzikore të Dy Botëve” koncertin e sopranos, Blerta Zhegu, e shoqëruar nga Orkestra e Harqeve të Klubit të Artit dhe Kulturës “SIGAL Uniqa”.

Ishte një shpalosje e mrekullueshme e talenteve të rralla shqiptare në kuadër të Vitit Europian të Trashëgimisë Kulturore, të shpallur nga Bashkimi Europian.", shkruan presidenti Meta ne faqen e tij zyrtare.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Komandot e Shqipërisë dhe FSK vlerësohen maksimalisht mes 160 vendeve të botës (FOTO LAJM)
U katandis me paterica, Rrahman Rraja tregon arsyen
Vodhën studimin dhe e publikuan si të tyrin, kërkohet dorëheqja e zv.ministrit dhe deputetes
I kërkuar nga DEA amerikane, si dështuan për dy vjet operacionet për kapjen e "Eskobarit të Ballkanit"
Çfarë i ka ndodhur? Deputeti i PS, Rrahman Rraja katandiset mbi paterica (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media