Home Shqipëri
Thellohet tragjedia në Mat, vdes edhe i plagosuri i tretë
Punonjësit e Bashkisë Mat ishin duke drekuar në një lokal buzë rrugës në fshatin Shëlli teksa sipas policisë 54 vjeçari Kujtim Hoxha i afrohet vendit të krimit me një automatik në dorë.

Në moment ai qëllon në drejtim të punonjësve të bashkisë duke lënë të vdekur në vend Mentor Hoxhën, ndërkohë që ka plagosur Erzen Aliajn, Mentor B. dhe një person tjetër.

Por mwsohet se ka ndërruar jetë edhe një nga të plagosurit e ngjarjes së rendë të ditës së sotme në Mat, duke shkuar fatkeqësisht në 3 numri i viktimave.

Burime nga policia konfirmuan se ka humbur jetën edhe i plagosuri i dytë i cili u transportua në Spitalin e Traumës në Tiranë, Hamit Buçi.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Studentët përzënë nga protesta militantët e partive (FOTO LAJM)
“Nuk na nxë Kryeministria”, studentët i përgjigjen thirrjes së Ramës
Protesta masive para Kryeministrisë, reagon sërish Rama
Nis sot shpërndarja e shpërblimeve për pensioniste
Studentët largojnë fonitë: Nuk i kemi marrë ne, forumet e Lulit dhe Monikës të mos na vjedhin protestën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media