Home Shqipëri
Deputeti demokrat publikon përgjimet: Janë të Taulant Ballës
Deputeti demokrat Ervin Salianji, ka publikuar në një status në rrjetin social Facebook disa dokumente ku janë zbardhur disa biseda, për të cilat Salianji deklaron se zhvillohen mes Taulant Ballës dhe drejtorit të policisë së Fierit dhe me persona të tjerë.

Postimi i Plotë

XhafajGate!

Gjithë shteti në shërbim të fabrikimit të provave për të shpëtuar pushtetin e tyre politik dhe privilegjet që iu vijnë nga pushteti.

Si u fabrikua “aktori”?!

Përgjimet e prokurorisë faktojnë se Taulanti nga Librazhdi, shoku i Alizotit i përgjuar me nr cel +091 flet me drejtorin e policise Fier dhe me persona të tjerë!

Kushdo mund ti shohë vete dokumentat zyrtare të prokurorisë.

Skandali më i madh i faktuar tashmë dhe me dokumenta zyrtare

Deri tani kemi parë shumë pak . /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ditë e zezë në Shqipëri, 3 persona tentojnë të vetvriten
A mund të ndryshohet sistemi TIMS me Photoshop? Demokrati thumbon Ballën
Shko q*u! Rama reagon me tërbim në Twitter (FOTO LAJM)
Kërkohet ndërhyrja e ushtrisë, zjarri i madh përfshin Shkodrën
Policia e Tiranës bën bilancin javor, kaq shoferë janë arrestuar

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media