Home Shqipëri
Tronditet Tirana, vritet me armë zjarri një vajzë
Një vajzë vetëm 13 vjec ka gjetur vdekjen mbëmjen e sotme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhu në Babrru, ndërkohë që Panorama shkruan se vajza është qëlluar me armë zjarri në bark.

Policia e komisariatit nr 4 ka shkuar në vendngjarje.

Sakaq, policia njofton:

Më datë 11.10.2018, rreth orës 18:30, shtetasia e mitur K. B., rreth 13 vjeçe është shoqëruar nga i ati shtetasi Xh. B., për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush janë 33 kriminelët më të kërkuar në Lezhë, mes tyre edhe një grua (FOTO LAJM)
"10 mijë euro për të marrë gradën komisar, si u favorizuan kandidatët"
Si u fsheh ndalimi i Panajot Barkas, futi në Shqipëri 20 libra për "Vorio Epirin"
Investimi i UKT-së, rrjet i ri i kanalizimeve në rrugën “Ali Shefqeti”
Rama nuk heq dorë nga dialogu: Ose do vdesim të gjithë së bashku, ose… (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media