Home Shqipëri
Vdiq pas plagëve në bark, shoqërohen në polici babai dhe vëllai i vajzës
Një vajzë vetëm 13 vjece ka shkuar me plagë mbrëmjen e sotme në spital ku dhe ka humbur jetën.

Sipas mjekëve ajo kishte një plagë në bark, por nuk dihet nëse është shkaktuar nga amë zjarri apo me mjete prerëse.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Niko Avrami pranë Bregut të Lumit në Tiranë.

Babai i vajzës është shtetasi Xhevat Braha, ndërsa viktima, Kasandra, nderkohë janë shoqëruar ne polici, babai, vëllai dhe nusja e këtij të fundit për të dëshmuar. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shko q*u! Rama reagon me tërbim në Twitter (FOTO LAJM)
Kërkohet ndërhyrja e ushtrisë, zjarri i madh përfshin Shkodrën
Policia e Tiranës bën bilancin javor, kaq shoferë janë arrestuar
Shoku i Ervis Martinit duhej të ishte në gjyq, por lëvizte i lirë në Bllok ku u plagos
Mik i Khabibit, "bisha" shqiptare i UFC lajmëron përballjen e ardhshme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media