Home Shqipëri
Degjeneron sherri në Tiranë, 30 vjeçari humb jetën pasi u godit me thikë
Një 30-vjeçar në Tiranë ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në spital, disa orë pas sulmit me thikë që iu bë mbrëmjen e së enjtes në zonën e "Misto Mames".

Viktima quhet Holti Hajdari.Konflikti mes viktimës dhe autorit duket se ka qënë i çastit.

Autori e ka goditur me thikë dhe kur Hajdari ka rënë pa ndjenja, është larguar me shpejtësi. Holti Hajdari u dërgua në spital, por nuk arriti të jetojë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"10 mijë euro për të marrë gradën komisar, si u favorizuan kandidatët"
Si u fsheh ndalimi i Panajot Barkas, futi në Shqipëri 20 libra për "Vorio Epirin"
Investimi i UKT-së, rrjet i ri i kanalizimeve në rrugën “Ali Shefqeti”
Rama nuk heq dorë nga dialogu: Ose do vdesim të gjithë së bashku, ose… (FOTO LAJM)
Rama kërkon 300 studentë dhe live të dialogojë, Sali Berisha kundër (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media