Home Shqipëri
Parashikimi i motit, çfarë na pret ditën e sotme
Gadishulli Ballkani po vazhdon të ndikohet nga zonë me presion të lartë atmosferik (A) me qëndër kryesore të pozicionuar në europën Verilindore e cila po mban mot të kthjellet në vendin tonë dhe Kosovë.

E premte, 12 tetor: moti do të jetë me kthjellime, gradualisht në mesditë vranësirat do të vijnë në shtim në Jug të vendit. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 10 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 lartësi vale 0,5 deri në 1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie të lehtë.

Temperaturat min dhe max
Zonat malore 6/19°C
Zonat e ulëta 8/27°C
Zonat bregdetare 15/27°C

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama kërkon 300 studentë dhe live të dialogojë, Sali Berisha kundër (FOTO LAJM)
LETRA/ Studentët marrin një befasi nga Kolegji i Harvardit
Rama nuk heq dorë nga dialogu: Ose do vdesim të gjithë së bashku, ose… (FOTO LAJM)
"Duam dialog dhe transparencë", Rama ka nje mesazh për studentët (FOTO LAJM)
U kap me 80 mijë euro në Rinas, "rrëfehet" kinezi i Medresesë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media