Home Shqipëri
Basha mesazh Ramës pas dëshmisë në Prokurori
Kreu i opozitës Lulzim Basha, është thirrur në Prokuroi ditën e sotme ku ka dëshmuar për disa minuta.

Pas dëshmisë së tij, Basha ka lëshuar edhe një mesazh për kryeminsitrin Edi Rama.

“Kam një mesazh për Ramën dhe veglat e tij qorre në shtet, media dhe kudo. PD, unë dhe shqiptarët e vendosur për të larguar krimin nga politika, nuk trembemi, shantazhohemi dhe as impresionohemi nga makinacionet politike të shtetit privat të Ramës, por jemi të vendosur për të vazhduar deri në fund betejën për cmontimin e shtetit privat dhe çmontimin e diktaturës mafioze”-
tha Basha, pa dhënë asnjë detaj lidhur me atë cfarë ishte pyetur apo kishte dëshmuar në prokurori. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Një telëfonatë nga Greqia dërgoi RENEA-n për Kacifan në Bularat
Fleckenstein: Detyra e opozitës, alternativë qeverisjeje Brenda (apo jashtë) Parlamentit
Pas demokratëve, edhe LSI djeg mandatet
A i djeg dot Basha mandatet? Me gojë "Po", praktikisht "Jo"
Momente tensioni, diplomatët e BE dhe SHBA i "zënë" zyrën Ramës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media