Home Shqipëri
Pamje të rënda në fakultetin e Inxhinierisë, studentëve iu thyhen celularët (VIDEO)
Pamje të rënda vijnë nga studentët e fakultetit të Inxhinierisë së ndërtimit, urbanistikës dhe arkitekturës të cilët tashmë prej disa orësh po qëndrojnë brenda në fakultet të ngujuar.

Sipas tyre një polic civil i ka hyer celularin, dhe madje edhe i kanë goditur disa studentë në fytyrë.

Studentët deklarojnë se ata nuk i lejojnë as të dalin dhe as të hyjnë studentë të tjerë në fakultetet, si dhe nuk kanë lejuar futjen e ushqimit.

Sipas tyre, aty nuk kanë as ngrohëse dhe se nuk i lejojnë t'i sjellin. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kryemadhi: Shumë shpejt shqiptarët do të mbetetn pa rroga
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
Kryeministri i Holandës: Shqipëria, "JO" e madhe
Ngjela sfidon Francën për negociatat: I vogli Macron nuk i bën dot gjë Shqipërisë
Mediat italiane: Franca vë veton kundër çeljes së negociatave

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media