Home Shqipëri
Rama shpërthen në të qeshura histerike në studio
Për një kohë shumë të gjatë Kryeministri Edi Rama i ka konsideruar mediat me një fjalë të vetme: "kazan".

Por ka qenë Cani i cili i tha në studion e Zonë e Lirë këtë mbrëmje se ky term ka ndryshuar nga kazan në Kadri.

Rama e pohoi këtë detaj duke shtuar se në fakt Kadrinjtë ziejnë në kazan, kështu që sipas tij termi nuk ka ndryshuar shumë.

I vënë përballë shumë gazetarëve të cilët duhet t'i konsideronte me një fjalë: "Kadri ose jo Kadri" Rama ka shpërthyer në të qeshura histerike dhe të papërmbajtshme teksa ka vënë duart mbi kokë.

Këtë detaj ia ka përmendur edhe Cani.

"Qesh me mënyrën si e the"-iu drejtua ai Canit i cili tha se duhet të përgjigjej vetëm me një fjalë. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kryemadhi: Shumë shpejt shqiptarët do të mbetetn pa rroga
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
Kryeministri i Holandës: Shqipëria, "JO" e madhe
Ngjela sfidon Francën për negociatat: I vogli Macron nuk i bën dot gjë Shqipërisë
Mediat italiane: Franca vë veton kundër çeljes së negociatave

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media