Home Shqipëri
Godet veten me thikë dhe mbyllet në banesë 30-vjeçari, policia e nxjerr pas 3 orës
Një 30-vjeçar në Patos, në kushte depresioni, ka dëmtuar veten me thikë në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen "Naftëtari".

Shtetasi N. Xhelaj pas këtij akti është mbyllur në banesën e tij në katin e gjashtë të një pallati ku ai banon.

Forcat të shumta policie, ambulanca dhe forcat zjarrfikëse mbërriten në vendngjarje.

Pas më shumë se 3 orë negociata, policia arriti të nxirrte 30-vjeçarin nga banesa ku ishte mbyllur prej orës 06:00.

Ai u transportua me ambulancë në spital për trajtim mjekësor.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Si do të jetë moti nesër në Shqipëri
Nesër protesta, ja masat e marra nga Qeveria
Bashkia e Tiranës paguan 5500 euro për një pishë sikur të ishte prej ari
Intervista/ Kadare rrëfen detaje, jeta studentore në Rusi dhe Helena
SMS e Veliajt për rivalin në garë Arben Skënderi: Njerëzit të lodhur me bllokime e sherre, duan debat qytetar

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media