Home Shqipëri
Deputeti i PD: Iliri dhe Monika hanin byrek tek lokali im, tani janë bërë miliarderë
Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, ka treguar sot në ‘Opinion’ se presidenti i republikës, Ilir meta dhe bashkëshortja e tij sot kryetare e LSI, Monika Kryemadhi, vite më parë kanë ngrënë byrek tek lokali i tij.

"Një herë i kam gjetur duke ngrënë byrekë në një biznes që menaxhoja unë. I thashë që e drejta zakonore s'më lejon t'ju nxjerr jashtë por radhës tjetër mos hani më", shprehet Gjuzi.

Ai tregoi gjithashtu se në diktaturë i qepte pantallonat Edi Ramës.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Suprizon moti, çfarë pritet të ndodhë sot
Transportoi 2 shqiptarë në Angli, kapet 24-vjeçarja nga Letonia
Dalin pamjet, si u kapën nga Njësia Speciale 2 personat që dyshohet që eleminuan Oliver Ivanovicin (VIDEO)
Albin Kurti: Në takimin e parë me Edi Ramën do flas për "Shengenin Ballkanik" (VIDEO)
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media