Home Shqipëri
I riu me shpejtësi skëterrë shkatërron gjashtë makina në Lezhë (FOTO LAJM)
Nje aksident masiv ka ndodhur gjate nates në bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë gjatë mbrëmjes së djeshme, kur një i ri ka shkatërruar gjashtë makina të tjera teksa ishte duke drejtuar automjetin e tij me shpejtësi të madhe.

I riu ka humbur drejtimin e mjetit dhe ka përplasur makinat që gjendeshin të parkuara në anë të rrugës, por për fat të mirë nuk ka të lënduar nga ngjarja e rëndë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Juventusi mbi të gjithë, i vetmi ekip në Europë që s’ka pësuar disfatë
Ky është 9 vjeçari shqiptar më i zgjuar (VIDEO)
Suprizon moti, çfarë pritet të ndodhë sot
Transportoi 2 shqiptarë në Angli, kapet 24-vjeçarja nga Letonia
Dalin pamjet, si u kapën nga Njësia Speciale 2 personat që dyshohet që eleminuan Oliver Ivanovicin (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media