Home Shqipëri
Zhduken pa gjurmë në Angli 24 vjeçarja shqiptare dhe vajza e saj
Një grua me origjinë nga Shqipëria dhe vajza e saj janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë prej disa ditësh në Angli.

Lajmi jepet nga BBC, e cila i referohet një zyrtari të lartë të policisë, sipas të cilit gruaja është 24 vjeçarja Sebjana Myzeqari, ndërsa vajza e vogël quhet Enisa.

Për to nuk ka asnjë informacion që prej datës 2 prill, ndërsa mësohet se Sebjana që prej asaj date nuk ka përdorur as kartat e telefonit, as ato të bankës duke bërë që policia të dyshojë se nuk është larguar ende nga Anglia.

Sipas oficerit britanik Myzeqari kishte ardhur nga Shqipëria tre vitë më parë dhe 2-vjeçarja Enisa është e regjistruar në çerdhe.

Sipas tij, nena e saj bënte një jetë shumë të izoluar dhe ka shumë pak miq në qytet.

Policia bën thirrje që kush i sheh të njoftojë menjëherë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Suprizon moti, çfarë pritet të ndodhë sot
Transportoi 2 shqiptarë në Angli, kapet 24-vjeçarja nga Letonia
Dalin pamjet, si u kapën nga Njësia Speciale 2 personat që dyshohet që eleminuan Oliver Ivanovicin (VIDEO)
Albin Kurti: Në takimin e parë me Edi Ramën do flas për "Shengenin Ballkanik" (VIDEO)
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media