Home Shqipëri
Kuvendi mban një minutë heshtje për Major Klodian Tanushin
Kuvendi ka mbajtur një minutë heshtje në nder të Major Klodian Tanushit që humbi jetën disa ditë më parë në Letoni për shkak të shpërthimit të një sasie ekskplozivi.

“Për të nderuar jetën e major Tanushit, ftoj të mbajmë një minutë heshtje. U prehtë në paqe major Tanushi”-tha Ruçi.

Major Tanushi u plagos me 6 maj në kampin ushtarak “Adazi” dhe katër ditë me vonë humbi jetën në spital si pasojë e plagëve të marra.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Suprizon moti, çfarë pritet të ndodhë sot
Transportoi 2 shqiptarë në Angli, kapet 24-vjeçarja nga Letonia
Dalin pamjet, si u kapën nga Njësia Speciale 2 personat që dyshohet që eleminuan Oliver Ivanovicin (VIDEO)
Albin Kurti: Në takimin e parë me Edi Ramën do flas për "Shengenin Ballkanik" (VIDEO)
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media