Home Shqipëri
Rama: Ta harrojë Berisha dhe Meta se më rrëzojnë me mallkime e molotov
Edi Rama ka shpërthyer sërish në akuza ndaj Opozitës së bashkuar ku në vecanti ka përmendur dyshen Berisha-Meta.

Kryeministri nga foltorja e parlamentit tha pak minuta më parë:

"Berisha dhe Meta ta harrojë se më largojnë me mallkime dhe bomba moltov. Metës i janë falur të gjitha gabimet, dhe tashmë po i vuan Shqipëria. Rama gjithashtu tha se Meta po i vihet pas Berishës duke u bër pale me kauzat e opozitës. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pas përgjimeve të "Bild"/ Basha: Dy trishtimet e mia të kësaj të hëne
Nesër Shqipëria merr lajmin për negociatat, çfarë pritet të ndodhë?
Artan Hoxha: Për Dibrën nuk ka vetëm prova në audio, ka dhe video
Nuk ndalet gazetari gjerman i "Bild": Do publikoj të tjera përgjime
Flet hapur ish-ministrja e Ramës: Dhe djemtë më esnafë të politikës kanë vjedhur vota

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media