Home Shqipëri
Rama shpreh keqardhje ndaj Metës, bën mirë të lexosh rezolutën
Gjatë fjalës së tij në seancën plenare, Kryeministri Rama shprehu keqardhje ndaj Metës. Ai këshilloi presidentin të lexojë edhe njëherë me imtësi rezolutën.

"Shpreh keqardhje si njëri, mik, kundërshtar dhe aleat si dikush që nuk ka bërë vetëm të këqija por ka dhënë kontribute pozitive, i uroj me gjithë zemër ta lexojë me kthjelltësi këtë, nëse ka probleme me dëgjimin dhe nuk do ti kuptojë qartë fjalët që do thuhen sot në adresë të tij”, ka thënë Rama.

Ndërkohë që Rama ka mbyllur fjalimin, deputetët e PS kanë shpërthyer në duartrokitje, duke vazhduar për disa çaste, edhe pse Gramoz Ruçi lajmëroi deputetin e radhës në fjalim.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pas përgjimeve të "Bild"/ Basha: Dy trishtimet e mia të kësaj të hëne
Nesër Shqipëria merr lajmin për negociatat, çfarë pritet të ndodhë?
Artan Hoxha: Për Dibrën nuk ka vetëm prova në audio, ka dhe video
Nuk ndalet gazetari gjerman i "Bild": Do publikoj të tjera përgjime
Flet hapur ish-ministrja e Ramës: Dhe djemtë më esnafë të politikës kanë vjedhur vota

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media