Home Shqipëri
U dëmtua nga tërmetet, kyçet Mësonjëtorja e Parë Shqipe në Korçë (FOTO LAJM)
Tërmetet e njëpasnjëshme që goditën qarkun e Korçës, përveç dëmeve të mëdha në banesa kanë dëmtuar dhe Mësonjëtoren e Parë Shipe në qytetin e Korçës.
Njoftimin e kanë dhënë vetë punonjësit e Muzeut Kombëtar të arsimit në Korçë, të cilët shprehen se që prej datës 7 qershor aktivitetet dhe vizitat në Muze janë pezulluar.

Mësonjëtorja e Parë Shqipe ka pësuar dëmtime të godinës dhe plasaritje të mureve.

Siç edhe raportohet, godina ka dëme brenda dhe jashtë saj.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Suprizon moti, çfarë pritet të ndodhë sot
Transportoi 2 shqiptarë në Angli, kapet 24-vjeçarja nga Letonia
Dalin pamjet, si u kapën nga Njësia Speciale 2 personat që dyshohet që eleminuan Oliver Ivanovicin (VIDEO)
Albin Kurti: Në takimin e parë me Edi Ramën do flas për "Shengenin Ballkanik" (VIDEO)
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media