Home Shqipëri
Artan Hoxha: Për Dibrën nuk ka vetëm prova në audio, ka dhe video
Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar në studion e OPINION se për Dibrën ka përgjime edhe në video, jo vetëm në audio.

"Për Dibrën nuk ka vetëm prova në audio. Ka prova në video. Duke shpërndarë lekët. Kush i ka, le ti nxjerrë".

Sipas tij prokuroria i ka pasur në dorë këto fakte që përpara zgjedhjeve, por nuk ka vepruar.

Nga ana tjetër, sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi tha se prokuroria nuk mori masa pasi në të ishte përfshirë kryeministri Edi Rama.

Gazeta Gjermane "Bild" ka publikuar sot16 përgjime në lidhje me dosjen 184. Bisedat telefonike të publikuara nga Peter Tiede, mësohet se janë zhvilluar në 2017 para dhe gjatë ditës së votimit për zgjedhjet lokale.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rrëfehet burrnesha e vetme e Kelmendit: Nuk jam bërë pishman
Parregullsi në 30 qershor? PS e gatshme të hapen kutitë
Rudina Hajdari për Zërin e Amerikës: Shqipëria ka nevojë për një frymë të re politike
Përplasi të moshuarin dhe u largua, policia arreston 46-vjeçarin
Kryebashkiakja Ademi: Jam kërcënuar nga Denar Biba, Rama dhe drejtues të policisë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media